google-site-verification: google0780b61f0599e6a1.html

MONTESSORI PRACOVNY

PRO DĚTI OD 24 MĚSÍCŮ DO 3 LET

Kurz pro rodiče s dětmi od osmnácti měsíců do tří let.

Lekce Montessori pracoven jsou lekce, na kterých děti od 12 měsíců do 3 let mohou používat vybavení velikosti dětí a krásné materiály Montessori k rozvoji nezávislosti, koncentrace a odpovědnosti. Lekce nejsou frontálně vedené. 

Struktura lekce

Toddler lekce zahrnují dětskou hru s Montessori aktivitami a hudební/říkankový čas na začátku nebo konci lekce.

Montessori aktivity jsou k dispozici na policích na úrovni dítěte a umožňují tak dětem sledovat jejich přirozenou touhu učit se a rozvíjet se v 10 různých oblastech: umění, koordinace ruka-oko, příprava jídla, motorický vývoj, jazyk, hudba, praktický život, čtení , péče o sebe a sociální interakce.

Montessori aktivity jsou připravené pro samostatně chodící děti, pokud je Vašemu děťátku již rok, ale samostatně ještě nechodí, není možné se těchto pracoven účastnit.

Krásné Montessori materiály jsou k dispozici pro celý vývoj dítěte od 18 měsíců do 3 let. Máme připravenou plně vybavenou třídu pro od činností praktického života, až po košíky s jazykovými materiály.

Rodiče často využívají tyto lekce také pro seznámení dítěte s prostorem před jeho nástupem do Montessori školky. Dítě prostředí a průvodce již zná a není pro něj nástup do školky stresující a neznámý.

Skupina je vedena v češtině.  

Rodič nebo jiný pečovatel je vždy příromen s dítětem. Během lekce 1 hodiny jsou vítáni i prarodiče, tatínkové, chůvy, aby se mohli účastnit lekce a dostali stejné informace a mohli využívat kooperační prostor a vychutnat si čaj zdarma.

Podrobnosti

Věk 24 měsíců - 3 roky 
Umístění: Mateřská škola Mandala Montessori, Hlubočepská 38b, Praha 5 - Hlubočepy
Lekce probíhají od 17:15 -18:15 

Cena 350 Kč /  lekce

PLATBU KURZU MŮŽETE PROVÉST I PLATEBNÍ KARTOU NA LEKCI, stačí jen mailem potvrdit závaznou regstraci s poznámkou, že zaplatíte na místě kartou, platba je splatná i v případě, že nedorazíte.

Na lekci se přihlašujete pomocí rezervačního systému a to na každou lekci zvlášť. Pokud již předem víte, že se chcete zúčastnit více lekcí, stačí si je označit-vykikat při objednávce a následně zaplatit najednou. Na lekci je nutné se přihlásit vždy nejméně 24 hodin předem. V případě, že je na lekci přihlášeno méně než  2 účastnice, lekce se nekonají a zaplacenou lekci si nahrazujete v následujících lekcích.

Chcete-li tyto lekce navštěvovat zaregistrujte se prosím zde: