google-site-verification: google0780b61f0599e6a1.html

SPOLU TADY A TEĎ 12 MĚSÍCŮ AŽ 3 ROKY

Kurz pro rodiče s dětmi od dvanácti měsíců do tří let.

Lekce SPOLU TADY A TEĎ 12 MĚSÍCŮ AŽ 3 ROKY jsou lekce, na kterých děti od 12 měsíců do 3 let mohou používat vybavení velikosti dětí a krásné materiály Montessori k rozvoji nezávislosti, koncentrace a odpovědnosti.

Chcete-li se zaregistrovat na tyto lekce, laskavě se přihlaste do našeho rezervačního systému pře odkaz/tlačítko PŘIHLÁSIT SE v dolní části této stránky. V rezervačním systému si vyberte o který kurz máte zájem, který den nebo dny v týdnu byste chtěli se svým dítětem chodit. V případš, že bude volné místo k dispozici, obdržíte e-mailem potvrzení.

Struktura lekce

Toddler lekce zahrnují dětskou hru s Montessori aktivitami, skupinové občerstvení a hudební/říkankový čas na konci lekce.

Montessori aktivity jsou k dispozici na policích na úrovni dítěte a umožňují tak dětem sledovat jejich přirozenou touhu učit se a rozvíjet se v 10 různých oblastech: umění, koordinace ruka-oko, příprava jídla, motorický vývoj, jazyk, hudba, praktický život, čtení , péče o sebe a sociální interakce.

Montessori aktivity jsou připravené pro samostatně chodící děti, pokud je Vašemu děťátku již rok, ale samostatně ještě nechodí, přihlašte se na lekce 6-12 měsíců prosím.

Krásné Montessori materiály jsou k dispozici pro celý vývoj dítěte od 12 měsíců do 3 let. Máme připravenou plně vybavenou třídu pro Batolata od činností praktického života, až po košíky s jazykovými materiály.

Rodiče často využívají tyto lekce také pro seznámení dítěte s prostorem před jeho nástupem do Montessori školky. Dítě prostředí a průvodce již zná a není pro něj nástup do školky stresující a neznámý.

Skupina je vedena v češtině.  

Rodič nebo jiný pečovatel je vždy příromen s dítětem. Během lekce 1,5 hodiny jsou vítáni i prarodiče, tatínkové, chůvy, aby se mohli účastnit lekce a dostali stejné informace a mohli využívat kooperační prostor a vychutnat si čaj zdarma.

Podrobnosti

Věk 12 měsíců - 3 roky 
Umístění: Mandala Montessori, třída Batolat, Ševce Matouše 28, Praha 4
Lekce probíhají od 16:15 -17:45 | Úterý, čtvrtek

Cena 3.440 Kč 
(tato cena zahrnuje 8 lekcí)

Chcete-li tyto lekce navštěvovat zaregistrujte se, laskavě zde: