google-site-verification: google0780b61f0599e6a1.html

MONTESSORI PRACOVNY

PRO DĚTI OD 12 MĚSÍCŮ DO 3 LET

Kurz pro rodiče s dětmi od dvanácti měsíců do tří let.

Lekce Montessori pracoven jsou lekce, na kterých děti od 12 měsíců do 3 let mohou používat vybavení velikosti dětí a krásné materiály Montessori k rozvoji nezávislosti, koncentrace a odpovědnosti. Lekce nejsou frontálně vedené. 

Struktura lekce

Toddler lekce zahrnují dětskou hru s Montessori aktivitami a hudební/říkankový čas na začátku nebo konci lekce.

Montessori aktivity jsou k dispozici na policích na úrovni dítěte a umožňují tak dětem sledovat jejich přirozenou touhu učit se a rozvíjet se v 10 různých oblastech: umění, koordinace ruka-oko, příprava jídla, motorický vývoj, jazyk, hudba, praktický život, čtení , péče o sebe a sociální interakce.

Montessori aktivity jsou připravené pro samostatně chodící děti, pokud je Vašemu děťátku již rok, ale samostatně ještě nechodí, přihlašte se na lekce 6-12 měsíců prosím.

Krásné Montessori materiály jsou k dispozici pro celý vývoj dítěte od 12 měsíců do 3 let. Máme připravenou plně vybavenou třídu pro Batolata od činností praktického života, až po košíky s jazykovými materiály.

Rodiče často využívají tyto lekce také pro seznámení dítěte s prostorem před jeho nástupem do Montessori  jeslí nebo školky. Dítě prostředí a průvodce již zná a není pro něj nástup do jeslí/školky stresující a neznámý.

Skupina je vedena v češtině.  

Rodič nebo jiný pečovatel je vždy příromen s dítětem. Během lekce 1,5 hodiny jsou vítáni i prarodiče, tatínkové, chůvy, aby se mohli účastnit lekce a dostali stejné informace a mohli využívat kooperační prostor a vychutnat si čaj zdarma.

Podrobnosti

Věk 12 měsíců - 3 roky 
Umístění: Mandala Montessori, třída Batolat, Ševce Matouše 28, Praha 4
Lekce probíhají od 16:15 -17:45 | čtvrtek

Cena 250 Kč / jedna lekce

Lekce jsou vypsané na celý rok, vybírat si můžete i jen jednotlivé lekce tak jak se vám to hodí, nebo třeba jen prvních 8 lekcí pro menší platbu a pak se postupně dopřihlásit na další část. 

PLATBU KURZU NEBO LEKCE MŮŽETE PROVÉST I PLATEBNÍ KARTOU NA LEKCI.

Na kurz se můžete přihlásit i v průběhu, lekce nejsou nijak navazující takže do kurzu se můžete přidat kdykoliv.

Chcete-li tyto lekce navštěvovat zaregistrujte se prosím zde: