google-site-verification: google0780b61f0599e6a1.html

MONTESSORI PRACOVNY PRO DĚTI 0-6 MĚSÍCŮ

Kurz pro rodiče s dětmi od narození do šesti měsíců

Lekce Montessori praocven 0-6 měsíců je místem, kde děti ve věku 0–6 měsíců mohou rozvíjet svou nezávislost, mobilitu, zvědavost a koncentraci pomocí krásných materiálů Montessori dostupných v prostředí pečlivě připraveném na jejich vývoj. Oproti tomu rodiče mají možnost se dozvědět všechno o tom, jak vnést principy montessory k sobě domů.

Chcete-li se zaregistrovat na tyto lekce, můžete se přihlásit do našeho rezervačního systému pře odkaz/tlačítko PŘIHLÁSIT SE v dolní části této stránky. V rezervačním systému si vyberte o který kurz máte zájem, který den nebo dny v týdnu byste chtěli se svým dítětem chodit. V případě, že bude volné místo k dispozici, obdržíte e-mailem potvrzení.

Struktura lekce

Lekce pro děti 0-6 zahrnují jemnou dětskou hru s Montessori aktivitami, diskusi a spojení se stejně naladěnými rodiči a lektorkou.

Během lekce rodiče diskutují a sdílejí praktické informace o svých zkušenostech s rodičovstvím ve stylu Montessori. 

Témata ke kterým v rámci pracoven dochází:

- Nastavení domova ve stylu Montessori
- Výroba pomůcek
- Bilingvní domov 
a mnoho dalších!

Montessori aktivity jsou připravené pro ležící děti a umožňují tak rodičům sledovat jejich přirozenou touhu učit se a rozvíjet.

Skupina je vedena v češtině.  

Rodič nebo jiný pečovatel je vždy příromen s dítětem. Během lekce 1 hodiny jsou vítáni i prarodiče, tatínkové, chůvy, aby se mohli účastnit lekce a dostali stejné informace a mohli využívat kooperační prostor.

Podrobnosti

Věk 0 - 6 měsíců
Umístění: Mandala Montessori, třída Batolat, Ševce Matouše 28, Praha 4
Lekce probíhají od 9:30-10:30 | Středa 

Cena 250 Kč / jedna lekce

Lekce jsou vypsané na celý rok, vybírat si můžete i jen jednotlivé lekce tak jak se vám to hodí, nebo třeba jen prvních 8 lekcí pro menší platbu a pak se postupně dopřihlásit na další část. 

PLATBU KURZU NEBO LEKCE MŮŽETE PROVÉST I PLATEBNÍ KARTOU NA LEKCI.

Na kurz se můžete přihlásit i v průběhu, lekce nejsou nijak navazující takže do kurzu se můžete přidat kdykoliv.

Chcete-li tyto lekce navštěvovat zaregistrujte se prosím zde: